Kalite Belgeleri

Kalite Belge Danışmanlığı

Günümüz ticaret hayatında gerek kamu sektörü gerek özel sektörde üretmiş olduğunuz malların ve/veya firmanızın belirli standartlarda olması gerekmektedir. Sayıları binlerle ifade edilen firmalara her gün yenileri eklenmekte rekabetin böylesine yoğun olduğu günümüzde farklılık yaratabilmek ve  işlerin belirli bir kalitede yapıldığının bilinmesi açısından çeşitli belgelerin alınması gerekmektedir.

Kalite belgeleri ürünlerinizin standardını saptaması işlerinizin düzgün düzenli yapıldığını göstermesi açısından önemlidir. ISO ,TSE ,CE gibi ulusal ve uluslarası geçerliliği olan belgeler ile firmanızı çok daha yukarılara taşıyabilirsiniz. Tüm sektörler için alınması artık neredeyse zorunlu hale gelen ISO belgesi, gıda imalatçıları ve restaurantlar için gerekli olan ISO 22000 ve HACCP, tıbbi cihazlar için ISO 13485, çevre duyarlılığı için düzenleniş ISO 14000, otomotiv ve makine üreticileri için 16949, iş ve işçi güvenliği için OHSAS 18000 gibi ISO kalite belgeleri, gıda, güvenlik, sağlık gibi bazı sektörler için TSE belgesi, hizmet yeri yeterlilik belgesi ve uluslararası standardizasyon sağlayan CE belgesinin alınması firmanızın geleceği açısından önem teşkil etmektedir.

DORUK PATENT olarak pek çok devlet ihalesinde zorunlu hale gelen kalite belgelerinin alınması için gerekli evrakların oluşturulmasını ve denetim öncesi ve sonrasındaki danışmanlık hizmetlerini sizin için sağlamaktayız.